KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894226

nr 1289 4226

Tomas Mandel

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, "Vintersolnedgång Södra Yxlan", signerad. Olja på duk, 49x60 cm

Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 november 2019
kl 18:34:47

18/11 17:22:01 1      Vinnande bud

Tomas Mandel

Läs mer om Tomas Mandel